Свято в Зеленівському сільському клубі

Дата: 12.03.2019 16:43

8 березня в Зеленівському сільському  відбувся тематичний вечір «Берегиня роду» та  святковий  концерт, присвячені  Міжнародному дню прав жінок і миру.

Розпочали свято баба Параска і баба Палажка, ролі яких виконали учасники місцевого драматичного гуртка. Танцювальний колектив «Зефірки» виконали танець «Вальс» та «Черевички». Наймолодші   читали  вірші  про мам та бабусь. Свій власний вірш  прочитав учень Віталій Хом’як.

Депутат Недригайлівської селищної  ради Ігор Зеленський, присутній на святі, привітав усіх жінок зі святом,  а учасникам художньої самодіяльності  подарував торт і фрукти. Глядачі подякували  щирими оплесками  за святковий концерт, добрий, теплий настрій, який отримали від виступів місцевих артистів.