Творчий звіт Будинку дитячої та юнацької творчості

Дата: 22.03.2019 19:59

22 березня  у колі друзів, почесних гостей, батьків, громадськості відзначив своє творче многоліття колектив Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості Недригайлівської селищної ради.

60 років «З вірою в майбутнє» крокують педагоги пліч-о-пліч зі своїми вихованцями, створюючи неповторні мистецькі шедеври на благо процвітання Недригайлівського закладу позашкільної освіти та культурного розвитку Недригайлівщини.

На головній сцені селища виступало майже 200 учасників. Уже з перших хвилин глядачів заполонило феєричне дійство. Для звіту були відібрані найкращі художні номери як окремих виконавців, так і творчих колективів будинку дитячої та юнацької творчості: вокальні ансамблі «Дзвіночки», «Веселики» (керівник Т.Токмань),  «Ранковий передзвін» (керівник Л.Павленко), солісти-вокалісти Анастасія Бикова, Кіріл Латенков, Євгенія Кузьменко, Валерія Майборода, Максим Дудченко, Єва Голь, Ангеліна Гордієнко, Максим Коренев (керівники Т.Токмань, Л.Павленко, Р.Садова), хореографічні колективи «Family dance kids», «Classic time», «Family dance» (керівник І.Неживело), «Crew Dance» (керівник А.Шаповаленко), солістка Кіра Шалівалієва (керівник І.Неживело), вокально-інструментальні ансамблі дітей та працівників БДЮТ (керівник В.Токмань), юні читці Ірина Хоменко,  Сергій Шуда (керівник Нишкур Р.В.).

Неповторну харизму в хід свята внесли випускники: вокальне тріо «Світанок», Єлизавета Павленко, Марина Капля, Ірина Домашенко, Дарья Котляревська, Єлизавета Попович, Антоніна Мандзюк, Анна Федорченко, Інна Сторчака, Діана Теслик, вокальний ансамбль «Сонечко», Богдана Токмань, Дарья Коваленко. Кожен з них зворушливо звертався до своїх наставників – керівників гуртків, дирекції, дякуючи за вкладену душу в розвиток їх талантів.

Сюрпризом для глядачів став неперевершений  виступ гостей свята – народного ансамблю народного танцю «Молодість» Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Бортнянського, серед учасників якого є недригайлівські діти – випускники БДЮТ Богдана Токмань, Дарья Коваленко.

Яскравою сторінкою ювілейного свята стало привітання творчого колективу представниками влади, підприємців, батьків. Теплі слова поздоровлення та вдячності за важку, кропітку роботу звучали з вуст селищного голови Ігоря Остапчука, заступника голови районної державної адміністрації Олексія Васильченка, начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради Ніни Сердюк, начальника відділу з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради Анни Тимченко.

До слів привітань приєдналися директори Недригайлівської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад) Наталія Колоусова, директор Недригайлівської дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Нємцев, представник від підприємців Недригайлівщини Ольга Прокопченко.

Від імені батьків чуйний виступ-привітання прозвучав від мами вихованки Таїсії Коробки – Лариси Коробки.

Грамотами виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради, районної державної адміністрації за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу реалізації державної політики з розвитку позашкільної освіти та з нагоди відзначення 60-річчя з дня утворення Недригайлівського закладу позашкільної освіти нагороджені: заступник директора з навчально-виховної роботи БДЮТ Козлова С.М., керівники гуртків Шелудченко В.М., Токмань В.В., Ніштенко О.В., Макаренко С.М., Домашенко І.С., дитячі колективи «Family dance» (керівник І.Неживело), «Дзвіночки» (керівник Т.Токмань), вихованці гуртка «Юні екологи», юні науковці, слухачі Сумського територіального відділення МАН Михно Ганна, Богославська Людмила (керівник Л.Дяченко), заступник директора з господарської частини Костенко В.В.

Хвилюючі миті, приємні сюрпризи, подарунки, нагородження працівників і вихованців – все це подяка за важку, але таку приємну творчу працю педагогічному колективу БДЮТ, який очолює творча, сильна духом, але водночас тендітна жінка Тетяна Токмань.

Глядачі були просто у захваті від побаченого чотирьохгодинного дійства, вони на мить перенеслись у чарівний світ дитинства, світ дитячих мрій і фантазій. А головне, вони ще раз переконались, що творчу особистість може виховувати тільки творчий, обдарований педагог, і саме такі педагоги-керівники гуртків працюють у Недригайлівському закладі позашкільної освіти. Ці творчі люди варті найкращих похвал, адже дбають, аби розвинути в дитині іскру таланту та навчити тому, що їй до душі.

Вдячна публіка вітала педагогічний колектив та юних артистів гучними аплодисментами. По закінченню ювілейного свята юні учасники дійства отримали солодкі подарунки від відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, профспілки працівників освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради.