Виконком 25 березня

Дата: 25.03.2019 16:40

25 березня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де головними стали питання «Про стан розвитку торгівельного та побутового обслуговування на території Недригайлівської селищної ради»,  «Про дотримання Правил благоустрою населених пунктів Недригайлівської селищної   ради   і   дотримання в них санітарного порядку», «Про стан злочинності та правопорядку на території Недригайлівської селищної ради за підсумками 2018 року», «Про стан автобусного забезпечення на території  Недригайлівської селищної ради», «Про стан обслуговування одиноких непрацездатних громадян та надання їм соціально-побутових послуг на території Недригайлівської селищної ради».

Також був розглянутий стан виконання колективного договору в комунальному підприємстві «Недригайлівводосервіс», погоджений  проект селищної «Програми фінансового забезпечення відзначення на території Недригайлівської селищної ради державних, професійних свят, ювілейних дат та інших подій на 2019-2021 роки»,  внесені зміни до складу комісії з питань захисту прав дитини    при    виконавчому  комітеті     Недригайлівської селищної ради, затверджений Порядок розміщення інформаційних наметів (наметів, столів, рекламних засобів та ін.) для здійснення агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних рекламних заходів на території Недригайлівської селищної ради, наданий дозвіл на розміщення зовнішньої реклами ПП «Фабрика реклами», розглянуті   заяви п’ятьох  громадян щодо звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг), наданий висновок про  доцільність позбавлення батьківських прав, розглянуті інші питання життєзабезпечення селищної ради.

З питань порядку денного перед присутніми  виступили спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій  та регуляторної діяльності селищної ради  Світлана Холод, начальник відділу містобудування, архітектури та комунального господарства селищної ради Віктор Захарченко, старший дільничний офіцер поліції СДП Недригайлівського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області капітан поліції Леонід Чирва, директор комунального підприємства «Недигайлівводосервіс»  Володимир Токаренко, директор Недригайлівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетяна Бойко,  керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія Шевченко, начальник служби у справах дітей Світлана Сопік, провідний спеціаліст сектору містобудування та архітектури відділу містобудування, архітектури та комунального господарства селищної ради Володимир Федай, начальник відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна Волошко.

Виступаючи в обговоренні питань порядку денного, Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук особливу увагу звернув на питання благоустрою населених пунктів селищної ради, кладовищ, своєчасне прибирання і вивезення побутового сміття,  ліквідацію стихійних сміттєзвалищ,  забезпечення належного санітарного стану вулиць, скверів, активізацію роботи комісії з питань благоустрою та наведення належного санітарного стану на території селищної ради, дотримання графіку роботи підприємств.

У обговоренні питань порядку денного активну участь взяли та виступили заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих  органів ради Валентин Акімов, Анатолій Сиротенко,  члени виконавчого комітету Алла Ломонос, Наталія Колоусова, Ольга Прокопченко, Валентина Тименко, Валентин Петльований, староста, в.о. старост старостинських округів.