Освітили село Зелене

Дата: 27.03.2019 16:12

27 березня у селі Зелене Іваницького старостинського округу відбувся пуск вуличного освітлення. Відтепер село Зелене, яке не мало освітлення,  буде освітлюватися 41-м енергозберігаючим ліхтарем вуличного освітлення. Це відбулося завдяки спільній роботі Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука, в.о. старости Іваницького старостинського округу Сергія Олійника, виконавчого комітету селищної ради, депутата Недригайліської селищної ради Ігоря Зеленського та за підтримки філії  «Недригайлівський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго», які всіляко сприяли реалізації зазначеного проекту.

Проект втілено в життя за кошти субвенції з Державного бюджету на розвиток інфраструктури населених пунктів та частково за кошти місцевого бюджету.

Освітлення вулиць населених пунктів громади планується і в подальшому. Пріоритет буде надано енергозберігаючим технологіям, зокрема,  освітленню за допомогою сонячної енергії.

Провідний спеціаліст сектору містобудування та архітектури відділу містобудування, архітектури та комунального господарства селищної ради Володимир Федай