Дитяча музична школа гідно представила своїх вихованців на обласних конкурсах серед учнів дитячих шкіл естетичного виховання

Дата: 02.04.2019 10:21

З 23 по 29 березня  на базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського пройшли обласні конкурси серед учнів дитячих шкіл естетичного виховання. Від комунального закладу «Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради Сумської області» участь взяли учні художнього та хореографічного відділень. Конкурсне журі відмітило хороший рівень підготовки юних художників. Свою майстерність у сольному виступі, в малій формі та масовому танці показали юні хореографи. У наполегливій боротьбі наші учні (ансамбль «Первоцвіт»  клас викладача Таранченко А.В.) стали лауреатами ІІІ ступеня в номінації «масовий танець». Вітаємо з перемогою!