Допомога багатодітнім сім’ям

Дата: 11.04.2019 13:45

13 березня 2019 року Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про надання соціальної підтримки багатодітнім сім’ям. Відповідно даного рішення кожна багатодітна українська сім'я отримає на третю, четверту, п'яту і кожну наступну дитину до 6-річного віку щомісячну допомогу у розмірі 1700 гривень. Право на цей вид допомоги матиме багатодітна сім’я, яка звернеться із заявою за місцем свого проживання до старостату, або до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації та особисто надасть відповідні документи:

•  посвідчення багатодітної сім’ї ;
  • свідоцтва про народження дітей.

Для громадян, які звернуться у період з квітня по червень 2019 року включно, допомога призначатиметься, починаючи з 1 квітня 2019 року, а для батьків, які звернуться за призначенням допомоги, починаючи з травня 2019 року, цей вид допомоги виплачуватиметься з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами.

Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї.  Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховується ця допомога.

Інформує відділ праці та

соціального захисту населення