ВІЗИТ ТРЕТЬОГО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЮЩЕНКА ДО НАВЧАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ДНЗ «СУМСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО ДСЗ» У С. ХОРУЖІВКА

Дата: 15.04.2019 14:07

10 квітня  до Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» уселі Хоружівка  завітали Віктор та Петро Ющенки.
Під час візиту до навчального закладу вони оглянули навчальні майстерні та лабораторії для підготовки фахівців з бджільництва, навчальні кабінети садівництва, завітали до музею «Код нації».
У Центрі сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад присутні ознайомилися з інформаційною базою, організованими робочими місцями для фахівців об’єднаних територіальних громад, що дають змогу працювати віддалено, матеріально-технічним забезпеченням, методичними та презентаційними матеріалами для громад, сільських та селищних рад.

Під час зустрічі за участю  Віктора  та Петра  Ющенків, директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, директора навчального центру Михайла Гузя, депутата обласної ради Віри Лаврик, представників адміністрації та органів місцевого самоврядування були обговорені перспективи розвитку навчального закладу, співпраці місцевої влади, служби зайнятості та навчального закладу у напрямку навчання фахівців для об’єднаних громад, сільських та селищних рад.
           У книзі побажань Віктор Андрійович залишив свої враження від перебування у навчальному закладі та схвальні відгуки про організацію роботи Центру.