Представники Київської,Одеської та Черкаської областей вивчали, як розвиваються сільські території Недригайлівської ОТГ

Дата: 19.04.2019 08:49

18 квітня Недригайлівську громаду відвідали представники Київської, Одеської та Черкаської областей в рамках навчального візиту «Розвиток сільських територій», організованого Сумським відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування». Представники об’єднаних територіальних громад побували в Недригайлівській СЗОШ І – ІІІ ст. (опорний заклад), після чого відвідали Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» у с.Хоружівка,  комунальний заклад Сумської обласної ради «Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації» та історико-культурні пам’ятки Хоружівського і Кулішівського старостинських округів (садибу третього Президента України Віктора Ющенка, церкву Андрія Первозванного, пам’ятник Мамонту).

Делегацію супроводжували Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук, заступники селищного голови Валентин Акімов, Анатолій Сиротенко, а  на території старостинських округів також в.о. старости Хоружівського та староста Кулішівського старостинських округів Ольга Гордієнко, Юрій Короткий. Під час візиту до Недригайлівської СЗОШ І – ІІІ ст. (опорний заклад) про роботу і досягнення закладу говорила директор школи Наталія Колоусова. Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук  інформував про розвиток сільських територій під час візиту до Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» у с.Хоружівка. Також перед присутніми виступили директор Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» у с.Хоружівка Віталій Кіяшко, представники Сумського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Захід пройшов у дружній атмосфері спілкування та обміну досвідом.