Конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-дефектолога

Дата: 23.04.2019 15:59

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-дефектолога комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр Недригайлівської селищної ради»

Вимоги до кандидатів:

На посаду вчителя-дефектолога комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр Недригайлівської селищної ради»:

вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія».

- стаж роботи за педагогічним фахом не менше трьох років.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) такі документи:

• копію паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копію трудової книжки;
  • копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи подаються до відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради за фактичною адресою: смт. Недригайлів вул. Незалежності, 7/1.

Інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати по   тел. 5-20-30 – Данко Юлія Миколаївна.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Конкурсна комісія