Весняночка – паняночка

Дата: 24.04.2019 08:44

23 квітня 2019 року в актовій залі КЗ «Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради Сумської області» пройшов звітний концерт хорового колективу «Маківки» під назвою «Весняночко – паняночко».  Метою заходу є розвиток особистості дитини, зародження і розвиток естетичних відчуттів засобами хорового мистецтва, забезпечення особистої культури, залучення учнів молодших та старших класів в колективну художньо – мистецьку діяльність, оволодіння вокально – хоровими навичками.

В програмі концерту брали участь учні молодшої та старшої групи музичного відділу.  Прозвучали вокальні твори  Руслани Лісової, Лесі Горової, Наталії Май:  «Ранкова пісенька»,  «Капітошка», «Казковий принц», «Дві пісеньки»,  «Івана Купала», «Я знов на сцені», «Так просто бути щасливим», «Дитячі мрії» та інші. Ведучі концерту Простак Яна і Ярмоленко Аліна прикрасили захід поетичними віршами присвяченими весні, рідному краю, матусям. Керівник Ельвіра Валєєва та концертмейстер Ірина Покотило допомогли дітям відчути та зрозуміти красу вокального мистецтва.