Захід до Дня пам’яток історії та культури

Дата: 24.04.2019 16:32

24 квітня до Дня пам’яток історії та культури у відділі бібліотеки для дітей комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека» відбулась  година цікавих повідомлень «Великі чудеса світу».  Діти дізнались про те, що наша Батьківщина має незвичайно багату культурно-історичну спадщину, бо кожна епоха залишає  у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігають у собі певну визначну подію, а також про те, що багато пам’яток, які нагадують нам про минуле нашої країни, збереглося на українських землях, а багато з них зникло, залишивши свій слід в історії та культурі українського народу.

Завідувач відділу бібліотеки для дітей Ірина Кужель