ВЕЛИКДЕНЬ ІДЕ – СВЯТО В ДУШІ НЕСЕ!

Дата: 26.04.2019 10:58

До Великодня маленькі користувачі відділу бібліотеки для дітей комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека» вчились власноруч виготовляти святковий декор, зробивши паперові писанки на шпажках, які підійдуть для прикраси кошиків і створення великоднього настрою вдома.

До найбільшого православного свята  комунальний заклад «Недригайлівська публічна бібліотека» презентує яскраву книжкову виставку «Розумний Великодній кошик». Користувачі бібліотеки можуть ознайомитися  з українськими звичаями та обрядами, пов’язаними з Великоднім циклом, з історією та виникненням свята,  традиціями його святкування, про походження одного із важливих символів цього свята в Україні – писанку, що потрібно покласти у Великодній кошик, господині віднайдуть смачні рецепти пасок та інших великодніх страв, оригінальні пасхальні декорації для своєї оселі.