У вихорі народного танцю

Дата: 26.04.2019 11:01

Народний танець – це душа народу, його  краса і велич. Зворушливі, ліричні хороводи та запальні, веселі танці розкривають побут і традиції народу.

«У вихорі народного танцю» - під такою назвою 24 квітня 2019 року пройшов звітний концерт хореографічного відділення комунального закладу  «Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради Сумської області». Українські, білоруські, циганські, татарські танці перепліталися веселим мереживом. Свою майстерність показали  випускники у своїх сольних номерах: Чорна Вікторія, Лупійко Мирослава, Биченко Поліна, Таранченко Софія, Марченко Анастасія, Миколенко Юлія. Вперше своїм талантом похизувалися наймолодші учні відділу – першокласники. Родзинкою концерту, як завжди, був ансамбль «Первоцвіт».

Плине час, дітки виростають, змінюються покоління. А танець залишається назавжди.