Оргкомітет до Дня перемоги

Дата: 06.05.2019 15:35

6 травня у Недригайлівській селищній раді відбулося засідання оргкомітету з питань проведення заходів до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Під головуванням Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука, заступників селищного голови Анатолія Сиротенка та Валентина Акімова  було обговорено робочий план підготовки до свята та визначені основні напрямки роботи і відповідальних осіб.

Планується, що 9 травня з 09.30 до 09.45 відбудеться формування колони біля Центру культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради (РБК), о 9.45 – покладення квітів до пам’ятника загиблим воїнам у сквері Слави і Скорботи, з 10.00 до 11.00 – мітинг-реквієм «Вічна пам'ять, вічна слава» біля меморіального комплексу загиблим воїнам у селищі Недригайлів.

Цього дня відбудеться покладання вінків і квітів до пам'ятників загиблим воїнам, могил загиблих партизанок, інших пам’ятних знаків за участю представників селищної ради, керівництва районної та селищної організації ветеранів, запалення Вічного вогню. Напередодні, 7-8 травня, селищний голова, керівництво районної та селищної організації ветеранів, староста, в.о. старост старостинських округів відвідають ветеранів війни за місцем проживання, у лікарнях,  а також в інших закладах, де перебувають ветерани. У закладах освіти громади пройдуть уроки мужності, тематичні військово-патріотичні заходи, виставки, присвячені подіям Другої світової війни. Ряд заходів пройдуть у бібліотечних та клубних закладах громади.

Подаємо Перелік заходів до  Дня пам’яті та примирення  та Дня перемоги над  нацизмом у Другій світовій війні на території населених пунктів Недригайлівської селищної ради:

Дата проведення заходу

Місце проведення

08.05.2019, 11.00

Патріотичний урок

«Пам'ять торкає наші серця»

Хоружівська сільська бібліотека-філія

08.05.2019, 13.00

Історичний екскурс

«Без права на забуття»

Комунальний заклад «Недригайлівська публічна бібліотека»

Книжково-ілюстративна виставка «Вогонь війни у пам’яті людській»

Бібліотека для дітей комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека»

9. 05.2019,

10.00.

Митинг «Будь славен День святої Перемоги», присвячений 74 – й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Центральна площа с. Кулішівка

9.00.

10.00.

Мітинг-реквієм «Шануємо героїв імена», присвячений 74 – й річниці Перемоги.

Святковий концерт «Одна на всіх велика Перемога», присвячений 74 – й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Центральна площа с. Хоружівка

Хоружівський СБК

9.05.2019 р.

10.00

Мітинг «Ніхто не забутий»,присвячений 74 – й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Центральна площа с. Гринівка

11.00.

Мітинг «Пам’яті жити у віках», присвячений 74 – й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Святковий концерт «Ми пам’ятаємо ті дні»

Центральна площа с. Маршали

Маршалівський СБК - філія

10.30.

Мітинг «І знов біля братської тихо стою», присвячений 74 – й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Тематичний вечір «Травень салютує переможцям» та святковий концерт «Пісні, обпалені війною», присвячений 74 – й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Центральна площа с. Іваниця

Іваницький СБК - філія

09.05.2019, 10.00

Година історичної пам’яті

«Свято слави, свято честі, свято Перемоги»

Маршалівська, Кулішівська, Гринівська сільські бібліотеки – філії

09.05.2019, 10.00

Героїко-патріотична подорож

«Перемога в серцях поколінь»

Іваницька сільська бібліотека-філія

11.05.2019,

14.00.

Тематичний вечір «Ми пам’ятаємо ці дні»,  присвячений 74 – й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Зеленівський СК - філія