Виконком 7 травня

Дата: 08.05.2019 11:43

7 травня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де головним стало питання «Про стан водопостачання та забезпечення доброякісною водою на території Недригайлівської селищної ради».
Виступаючи перед присутніми, директор комунального підприємства «Недригайлівводосервіс» Володимир Токаренко озвучив основні напрямки роботи підприємства  з водопостачання та забезпечення доброякісною водою на території Недригайлівської селищної ради та наголосив на проблемних питаннях, серед яких найголовніші – це зношеність систем водопостачання селища, у зв’язку з чим постійно виникає потреба їх ремонту.

Голова виконавчого комітету Ігор Остапчук, підсумовуючи розгляд питання, наголосив на першочерговій необхідності ремонту водогонів у селищі Недригайлів, зокрема, частини водогону, що пролягає від Пісок майже до центру селища.

Також на засіданні виконавчого комітету було розглянуте питання «Про визначення місця масового відпочинку населення на водних об’єктах Недригайлівської             селищної ради    на літній                            період 2019 року», відповідно до якого визначено місцем масового відпочинку населення на водних об’єктах Недригайлівської селищної ради на літній період з 01.06.2019 по 15.09.2019 земельну ділянку берегової території місця масового відпочинку населення на водних об’єктах вздовж прибережної захисної смуги та прибережних річкових вод річки Сула в межах території селищної ради (від мосту на 49-м км., автодороги Т-1904  до гирла річки Дригайлиха), буде забезпечено проведення фахівцями водолазної служби Міжрегіонального  центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій обстеження акваторії дна території місця масового відпочинку населення, створюватиметься сезонний рятувальний пост.

Також члени виконавчого  затвердили Протокол конкурсної комісії по визначенню переможця  конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку (будинків) на території Недригайлівської селищної ради»,  прийняли рішення про надання матеріальної допомоги    на    поховання одній особі, одну особу поставили на квартирний облік, розглянули інші питання.

З питань порядку денного перед присутніми  виступили  головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення селищної ради Віталій Клименко, начальник відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна Волошко,  начальник відділу управління майном та житлово-комунального господарства селищної ради Віктор Захарченко, начальник служби у справах дітей селищної ради Світлана Сопік.

У обговоренні питань порядку денного активну участь взяли члени виконавчого комітету Валентин Петльований,  Олександр Пулях, Ігор Постоєнко, Валентина Дяченко.