ОЙ, РОДЕ НАШ КРАСНИЙ!

Дата: 13.05.2019 09:07

Кожен рід – це високе дерево, на якому гілочки, які швидко ростуть, міцніють, живляться соками великої гілки – сім’ї. Як гілка міцно зростається з стовбуром, що її не відламати, так і родина, ніколи не ослабне, поки буде споживати соки землі-матінки через мову, звичаї, обряди, свята, пісні, казки, родинні реліквії.

11 травня учасники художньої самодіяльності Хоружівського сільського будинку культури  - сімейний дует у складі Валерії Майбороди та Ольги Токмань взяли участь в обласному святі родинної творчості «Роде наш красний», який відбувся у Липоводолинському СБК.  У заході взяли участь творчі обдаровані родини. За участь у святі родинної творчості всі учасники були відзначені подяками  та сувенірами від обласного управління культури.

Людмила Доценко, керівник художній Хоружівського сільського будинку культури