СПІВАЙМО РАЗОМ

Дата: 13.05.2019 13:56

11 травня на базі Тернівського селищного будинку культури традиційно відбувся обласний конкурс сільських дитячих хорових колективів «Співаймо разом».

Цьогоріч у конкурсній програмі взяли участь 13 хорових колективів, а це 325 дітей з 10 населених пунктів Сумщини. Офіційну частину заходу відкрили заступник начальника управління – начальник відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури Сумської обласної державної адміністрації Раїса Грицаєнко, виконавчий директор громадської організації «Сумське земляцтво у м. Києві» Ірина Родченко, місцева та районна влада. Найвищий результат продемонстрували дитячі хорові колективи, здобувши перемогу в конкурсі: І місце – дитячий хоровий колектив «Крила надії» Садівської дитячої школи мистецтв (керівник – Маргарита Колесник); ІІ місце – дитячий хоровий колектив «Чарівний ключик» Ямпільської дитячої музичної школи (керівник Світлана Ковальова); ІІІ місце – дитячий аматорський хоровий колектив «Сад молодий» Дубов’язівського селищного будинку культури Дубов’язівської ОТГ Конотопського району (керівник Сергій Токар).
Спеціальні відзнаки конкурсу отримали Ліна Панченко - солістка дитячого хорового колективу Великобубнівської дитячої музичної школи, Богдана Терещенко - керівник хорового колективу Тернівської дитячої школи мистецтв, дитячий хоровий колектив «Веселка» Недригайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Дмитро Семоненко), дитячий хоровий колектив «Співаночки» Бобрицької дитячої музичної школи (керівник Тетяна Мочакова) У ході церемонії нагородження меценат конкурсу Сергій Осиковий додав до дипломів та кубків переможців конкурсної програми грошові премії.

Недригайлівську селищну раду на заході представили хоровий колектив Недригайлівської дитячої музичної школи «Маківки» та дитячий хоровий колектив «Веселка» Недригайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Відвідали захід  Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук, працівники галузі культури та освіти громади.