Не забули про День сім’ї у Маршалах

Дата: 16.05.2019 11:47

Сім'я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім'ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. З сім'ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона є джерелом любові і поваги, без чого не може існувати людина. Недарма 15 травня весь світ відзначає Міжнародний день сім’ї.
До цього дня 15 травня в.о. старости Маршалівського старостинського округу Валентина Дяченко відвідала сім’ї пільгових категорій села Маршали, вручила їм подарунки та привітала  зі святом. Валентина Іванівна побажала членам родин міцного здоров’я, добробуту,  благополуччя та любові.