Відкриті селищні змагання з легкоатлетичного чотириборства

Дата: 16.05.2019 22:00

16 травня на базі Недригайлівського КСК «Колос» відбулися селищні змагання з легкоатлетичного чотириборства серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Недригайлівської селищної ради. У змаганнях взяли участь команди Недригайлівської  СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад), Хоружівського НВК, Гринівського НВК. Юні легкоатлети змагалися в таких дисциплінах: біг 60 метрів, стрибки в довжину з розбігу, метання м’яча, біг 500 та 800 метрів. У напруженій боротьбі І місце виборола команда Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів, з мінімальним відривом від лідера команда Хоружівського НВК здобула ІІ місце, третіми стали легкоатлети з Гринівського НВК. По завершенню змагань команди та спортсмени, які посіли перші місця, були нагороджені грамотами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради.