День здоров’я позашкільника

Дата: 20.05.2019 08:08

Гарний настрій — запорука довгого і щасливого життя! Саме цей девіз обрали вихованці та керівники гуртків Недригайлівського БДЮТ, які 18 травня провели спортивно - розважальне свято - День здоров’я позашкільника.
Під час проведення різноманітних творчих конкурсів, спортивних естафет гуртківці усвідомили, як важливо розвивати всі складові здоров’я: духовну, інтелектуальну, емоційну, фізичну, психологічну. Свої творчі здібності вихованці розкрили під час створення колективного портрету «Абсолютно здорової людини» та малюнків на асфальті.

Усі учасники заходу отримали позитивний заряд енергії, адже переможених не було. Цей день став для кожного ще одним кроком до безпечного та здорового способу життя. А завершили позашкільники свій День здоров’я на новому дитячому розважальному міні-комплексі у К.Волкова, де свій піднесено-святковий настрій збільшили вдвоє, додавши море яскравих емоцій і прохолоду смачного морозива.