Виконком 20 травня

Дата: 20.05.2019 14:51

20 травня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де були розглянуті  питання «Про  стан роботи із зверненнями громадян у комунальному неприбуткову підприємстві «Недригайлівський районний центр  первинної медико-санітарної допомоги», «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей в загальноосвітніх школах та  дошкільних навчальних закладах на території Недригайлівської селищної ради влітку 2019 року», «Про забезпечення соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та учасників здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях а також   членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих на території Недригайлівської селищної ради», «Про додержання на території Недригайлівської селищної ради законодавства з оплати праці, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці» та ін.

Також члени виконавчого  комітету прийняли рішення про видалення аварійних дерев та, враховуючи звернення жителів Недригайлівської селищної ради про випадки нападів на домашню птицю диких (хижих) тварин, звернулися до Українського товариства районної організації Українського товариства мисливців та рибалок з проханням організувати відстріл диких (хижих) тварин.

З питань порядку денного перед присутніми  виступили  головний лікар комунального неприбуткового підприємства       «Недригайлівський районний         центр  первинної медико-санітарної     допомоги» Тетяна Неменко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Ніна Сердюк, начальник і   спеціаліст – державний інспектор з праці відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна Волошко та Марина Голінко, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення селищної ради Віталій Клименко, спеціаліст відділу управління майном та житлово-комунального господарства Олександр Гриценко.

Голова виконавчого комітету Ігор Остапчук особливу увагу звернув на дотримання усіх санітарних норм під час відпочинку та оздоровлення дітей в загальноосвітніх школах та  дошкільних навчальних закладах на території Недригайлівської селищної ради влітку 2019 року.

У обговоренні питань порядку денного активну участь взяли заступник голови виконавчого комітету Анатолій Сиротенко, члени виконавчого комітету Галина Черевко, Анатолій Чорненко, Валентина Дяченко.