Говорили про протидію торгівлі людьми

Дата: 22.05.2019 09:37

21 травня у Недригайлівській селищній раді в рамках проекту «Сприяння у формуванні та реалізації соціальної політики у сфері протидії торгівлі людьми в ОТГ Сумської області» за сприяння правління  громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини»  відбулася адвокаційна зустріч  за участі  голови правління  громадської організації  Едуарда Глоби, його заступника Володимира Дементова, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолія Сиротенка та представників  Недригайлівської селищної ради та інших організацій, які опікуються соціальними питаннями.

Під час  зустрічі були розглянуті нагальні питання щодо необхідності розробки та включення до селищних програм соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення окремих розділів з протидії торгівлі людьми, які включатимуть низку заходів щодо організації та проведення місцевих інформаційних кампаній з протидії торгівлі людьми, налагодження системи виявлення, ідентифікації та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми на рівні громади та реалізовуватимуться, в тому числі, з використанням механізму соціального замовлення. Також розглянуто проекти базових угод про співпрацю у сфері соціального захисту населення.