Передзвін останнього дзвінка

Дата: 24.05.2019 13:39

24 травня  у закладах освіти Недригайлівської селищної ради передзвін останнього дзвінка сповістив малечі про те, що час навчальних дисциплін залишився позаду, настає чудова пора  літніх  канікул. Для 31 учня 11-х  класів закладів загальної середньої освіти  Недригайлівської селищної ради цей дзвоник прозвучав востаннє. Хвилюючі слова директорів закладів освіти, сердечні вітання педагогів, які першими навчали дітей, створили теплу та щемку атмосферу свята.

Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук привітав учнів, педагогів та батьківську громадськість із закінченням навчального року у Іваницькій філії Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів. Від імені виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради  з вітальним словом виступили заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Валентин Акімов у Недригайлівській СЗОШ І-ІІІ ступенів, Анатолій Сиротенко у Гринівському НВК. Начальник відділу організаційної та загальної роботи  селищної  ради Ігор Постоєнко  вітав учнів, вчителів та батьків у Маршалівській школі.

Тож вітаємо усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!