ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ!

Дата: 27.05.2019 14:52

29 травня 2019 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради  відбудеться сорок девята сесія селищної ради сьомого скликання.

На розгляд сесії виноситься  питання:

1. Про контроль за використанням та охороною земель на території Недригайлівської селищної ради.
  2. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Недригайлівської селищної ради на 2017-2020 роки.
  3. Про виконання селищного бюджету за перший квартал 2019 року.
  4. Про затвердження Положення щодо проведення закупівель, товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» за кошти Недригайлівського селищного бюджету.
  5. Про внесення доповнень до переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Недригайлівської селищної ради.
  6. Про внесення змін та доповнень у додаток 1 до Програми економічного і соціального розвитку Недригайлівської селищної ради на 2019 рік.
  7. Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.
  8.  Інші питання.