ФУТБОЛ. Недригайлівці грають без поразок

Дата: 10.06.2019 10:41

9 червня відбулися матчі другого туру відкритого Чемпіонату Недригайлівського району з футболу 2019 року. Футбольна команда «Космос» з Тернів виграла у Коровинцях у місцевої команди з рахунком 4:5, футбольна команда «Іваниця» на своєму полі здобула переконливу перемогу у збірної команди «Кулішівка-Хоружівка» з рахунком 4:1, а футболісти команди «Недригайлів» на своєму полі у впертій боротьбі зуміли обіграти футбольну команду «Вільшана», рахунок – 3:0.

Наступний тур відбудеться 16 червня, на футбольному полі Вільшани зіграють команди «Вільшана» та «Іваниця», футбольна команда «Кулішівка-Хоружівка» прийматиме на своєму полі команду «Коровинці», а у Тернах місцева команда «Космос» прийматиме команду «Недригайлів».

Вадим Покотило