«ЧАРІВНА МІДЬ ОРКЕСТРІВ»

Дата: 11.06.2019 09:10

Вже традиційним стало проведення обласного фестивалю духової музики «Чарівна мідь оркестрів» в Краснопіллі.

Учасниками цьогорічного фестивалю стали 7 колективів з Білопільського, Краснопільського, Сумського, Роменського, Великописарівського, Недрігайлівського районів, які відкрили захід урочистим марш-парадом оркестрів та подарували справжнє свято духової музики. Недригайлівську селищну раду на фестивалі представив духовий оркестр "Mamont Band".

Гостей свята вітали заступник начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації Раїса ГрицаєнкоКраснопільський селищний голова Юрій Яремчук та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Анжела Назаренко.

Програма виступу духових оркестрів включала класичні та сучасні твори, обробки для духових оркестрів. Поціновувачі духової музики отримали позитивні емоції від виступу музикантів, познайомилися з їх багатим репертуаром, що зібрав увесь колорит української культури, кращі зразки музики.