Пронеси добро і милосердя через усе своє життя

Дата: 11.06.2019 10:26

У  відділі бібліотеки для дітей комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека» з учнями 3-х та 4-х  класів Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступ. (опорний заклад) проведено годину спілкування «Пронеси добро і милосердя через усе своє життя».

Мета заходу полягала в тому, щоб навчити дітей  бути чемними, ввічливими, відповідати за свої вчинки, об'єктивно оцінювати свою поведінку, управляти своїми діями, розвивати вміння аналізувати і  контролювати свої дії, критичне мислення, творчу уяву, зв'язне мовлення, робити висновки, формувати уміння диференціювати ознаки доброго і злого, виховувати повагу до старших та однолітків, почуття взаємодопомоги, ввічливе ставлення до оточуючих людей, духовно багату, високоморальну особистість громадянина, моральні риси характеру та поведінки, бажання відстоювати в житті справедливість, чесність.  Під час заходу кожен з присутніх дітей мав змогу розповісти про те,  як вони розуміють ці важливі поняття і поділитись своїми добрими справами.

Завідувач відділу бібліотеки для дітей Ірина Кужель