За всіх врятованих низький уклін доземний

Дата: 18.06.2019 08:30

День медичного працівника! Свято найскладнішої та найблагороднішої професії. Лікувати та  рятувати – що може бути важливіше. Хто не знає про цю  самовіддану працю. Коли людина прирікає себе на такий нелегкий труд – повертати  здоровя, рятувати іншим життя – це справжній героїзм.

Так, 14 червня  в комунальному закладі «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради» відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

З привітальними словами та найщирішими побажаннями до працівників медичної галузі звернувся Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук, окремих нагородивши грамотами та подарунками і зазначив, що здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Висловив сердечну подяку за  самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я тисяч наших співгромадян.

Також з вітальними словами та подякою за професійну діяльність звернулися голова Недригайлівської  районної державної адміністрації Сергій Панченко, голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка, Вільшанський сільський голова Михайло Мельніков, заступник Коровинського сільського голови Володимир Терещенко,  головний лікар Недригайлівської центральної районної лікарні Ігор Пономаренко, головний лікар комунального неприбуткового підприємства  «Недригайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Неменко та голова об’єднаного профспілкового комітету медичних працівників Тетяна Коцур.

У своїх виступах вони зазначили, що ця праця воістину героїчна і гуманна — зцілювати, повертати людям здоров’я, рятувати життя. Скільки пацієнтів завдяки старанням медичних працівників знову відчули щастя і радість повноцінного життя!

Чудовим святковим концертом усіх присутніх привітали учасники художньої самодіяльності Роменського міського Будинку культури.

КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради»