Народ без пісні – дерево без плоду. Немає пісні – то нема народу

Дата: 19.06.2019 15:51

Ця народна мудрість підтверджується щодень. Пісня обєднує серця людей, скликає велику родину українців до єдності.

Саме любов до пісні покликала аматорів  Іваницького СБК – філії  КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської  селищної ради»  15 червня   до міста Кривий Ріг, де вони взяли участь у ІХ Всеукраїнському фестивалі – конкурсі народної творчості «Червона калина», який  протягом трьох днів проходив  в Криворізькому академічному міському театрі драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка.  Журі  конкурсу очолила музичний керівник і ведуча телепрограми «Фольк – music», співачка, Народна артистка  України Оксана Пекун та професор Київського національного університету культури та мистецтв, заслужений працівник культури України Петро Андрійчук.

У конкурсі – фестивалі взяли участь аматори з  14 областей  України.  Аматори сцени Іваницького СБК гідно представили Недригайлівську селищну раду  та виступили в трьох номінаціях.  Солісти  Ніна Кірна та Віктор Ломакін виступили в номінації «солісти – вокалісти». Журі конкурсу та глядачі були зачаровані красою  народного співу  Ніни Кірної, оригінальністю виконання пісенних творів Віктора Ломакіна.    Народний аматорський   вокальний  жіночий ансамбль «Оксамит»    на високому рівні виступив   в   номінації «Вокальні ансамблі»,  отримали  бурю шалених оплесків та   позитивних емоцій. Відзначені дипломами лауреатів.

Наших аматорів  вразила атмосфера  та організація конкурсу, рівень озвучення виконавців, теплий прийом, розмаїття пісенних творів, виконаних учасниками фестивалю.

Керівники та  аматори  сцени Іваницького СБК – філії   щиро вдячні за спонсорську підтримку керівництву ТОВ «Діамант Агро», ТОВ «Урожайна країна», приватному підприємцю Наталії Качинській, які  з розумінням поставилися до важливості участі наших артистів у Всеукраїнському конкурсі та надали фінансову підтримку.