Визначена програма свята Купала

Дата: 20.06.2019 14:24

Визначена програма свята Купала

У Недригайлівській селищній раді проведене чергове засідання оргкомітету з питань підготовки до проведення свята Купала 6 липня. На оргкомітеті напрацьована і погоджена програма свята. Подаємо її в повному обсязі.

10.00 – спортивні змагання з шахів, шашок, тенісу (корт), пляжного волейболу.

КСК «Колос»

12.00 – регіональний фестиваль хорових колективів «Пісенне Посулля» за участю аматорських колективів Полтавської та Сумської областей.

КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля»

15.00 – «Круглий стіл» за участю Недригайлівського земляцтва.

Недригайлівська райдержадміністрація

16.00 - 17.00 – огляд-конкурс курінних містечок, виступи народних аматорських духових оркестрів комунального закладу «Недригайлівський центр культури та дозвілля» «Mamont Bamd» та Бобрицького СБК Роменського району.

КСК «Колос»

16.00 – виставково-торгівельний конкурс продуктів бджільництва кращих пасічників.

Біля входу на КСК «Колос»

16.00 – спортивні змагання «Козацькі розваги»

Хокейний майданчик на КСК «Колос»

17.00 – урочисте відкриття свята Івана Купала.

Центральна сцена на КСК «Колос»

17.00 – 18.00 -  марш-парад та виступи учасників регіонального фестивалю хорових колективів «Пісенне Посулля» за участю аматорських колективів Полтавської та Сумської областей, виступ народного ансамблю народного танцю «Молодість» Сумського училища мистецтв і культури ім. Бортнянського.

КСК «Колос»

18.00 – 19.00 – театралізоване обрядове дійство «Купальська ніч».

КСК «Колос»

19.00 – 19.30 – урочиста хода у вишиванках.

КСК «Колос»

19.30 – 20.00 – театралізоване дійство «Ярмарковий балаган».

КСК «Колос»

20.00 – 22.30 – виступи професійних артистів.

Центральна сцена на КСК «Колос»

22.30 - святковий феєрверк. Святкова дискотека.

КСК «Колос»

Крім зазначених заходів, з 17.00 діятиме містечко народних майстрів, дитячі атракціони, святкова торгівля, виставка, присвячена 380-річчю  заснування  селища Недригайлів, майстер-клас з плетіння купальських вінків, фотозона та ін.

Про можливі зміни або доповнення до програми буде повідомлено додатково.

Оргкомітет