ТОЙ ЧЕРВЕНЬ 1941-го НІКОЛИ НЕ ЗАБУТИ

Дата: 21.06.2019 10:06

22 червня 1941 року розпочався найкривавіший період у трагічній історії Другої світової війни, що завдала нашому народові страшних та непоправних втрат - забрала життя мільйонів українців, дощенту зруйнувала міста і села.

21 червня за участю громадськості селища Недригайлів, представників ветеранської  організації, трудових колективів  відбулося покладення вінків до братської могили у центрі селища та до меморіального комплексу загиблим воїнам, присвячені Дню пам’яті та скорботи. До присутніх звернувся голова Недригайлівської районної організації ветеранів Василь Кріпак, який ще раз нагадав про найстрашнішу в історії людства війну. Пам’ять про загиблих  була вшанована хвилиною мовчання.

На знак вшанування пам’яті всіх борців, які загинули в час воєнного лихоліття, визволяючи рідну землю від нацистських окупантів, у комунальному закладі «Недригайлівська публічна бібліотека» організована виставка-хроніка  «Хай буде пам'ять незгасима!». Матеріали виставки розповідають про початок війни, перебіг та наслідки цього трагічного періоду для України, висвітлюють питання про справжні причини війни та історичне значення перемоги над нацизмом.

Ряд заходів до Дня пам’яті та скорботи проходять на території старостинських округів.