Конституція – основа демократії та прав людини

Дата: 01.07.2019 09:40

28 червня з нагоди Дня Конституції України на території комунального закладу  «Недригайлівський культурно-спортивний комплекс «Колос»  відбулися урочистості та святковий концерт.

Концертну програму представив військовий оркестр 8-го Чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту з м. Чернігів, який порадував глядачів різножанровою програмою.

Під час урочистостей виступили Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук, голова Недригайлівської райдержадміністрації Сергій Панченко, голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка, які привітали усіх з визначним днем в історії України та відзначили грамотами кращих працівників, громадських діячів. Грамотами виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради були відзначені голова громадської організації учасників АТО «Патріоти Батьківщини» Анатолій Чорненко та голова районної організації ветеранів війни і праці Василь Кріпак.

До свята у бібліотечних та клубних закладах громади були представлені книжкові виставки «Конституція України – основний Закон держави», бібліографічні огляди  «Основа життя – мій закон головний»,  які ознайомили користувачів з правознавчою, історично-довідковою та художньою літературою.