Молоді та сильні

Дата: 02.07.2019 10:36

Юність – час окрилених мрій і творчого дерзання, роки пошуку, незвіданої дороги, різнобарв’я життя. Юність – це молодість, здоров’я, це віра у завтрашній день

30 червня в селищі Недригайлів  відбувся   фестиваль виконавців сучасної естрадної пісні «Зоряний простір» за участю представників закладів культури  та освіти об’єднаної територіальної громади  та учнів  Державного професійно-технічного навчального закладу «Недригайлівське вище професійне училище».   Фестиваль проводився  з метою пропаганди сучасної естрадної пісні, виявлення  нових талановитих виконавців, популяризації вокального мистецтва та творчих здобутків молодих виконавців. У ньому прийняли участь 25 учасників – молоді, талановиті солісти – вокалісти. Молодіжний захід           прикрасили хореографічні ансамблі «Первоцвіт» (керівник Аліна       Таранченко),  «Калинка» КЗ «Недригайлівська  дитяча музична школа»  ( керівник Світлана  Коренева) та хореографічний  колектив «Кру Денс» КЗ «Недригайлівський будинок дитячої та юнацької творчості» (керівник Аліна Шаповаленко). Святкового настрою  та завзяття   додав  показовий виступ вихованців секції вільної боротьби федерації вільної боротьби Роменщини (тренер Сергій Федина). Запальний флешмоб «Танцюють всі», нікого не залишив байдужим, до танцю долучилися всі бажаючі.

Усі учасники фестивалю були нагороджені дипломами за  популяризацію вокального  мистецтва  та активну  участь у фестивалі сучасної естрадної пісні «Зоряний простір». Свято закінчилось святковою дискотекою