День Конституції в селі Іваниця

Дата: 02.07.2019 10:48

Прийняття Конституції закріпило правові основи Незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

28 червня  до Дня Конституції України  працівниками Іваницького СБК та Іваницької сільської бібліотеки – філії за участю працівників адмінбудинку було організовано та проведено мітинг «Україна лагідна і мила, водночас велична і свята», історичну панораму «Краса і велич символів держави»,  на яку було запрошено  вчителя історії Іваницької філії Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. Олександра Лаврика. На заходах було висвітлено історію прийняття Конституції України, її основні засади, напрямки розвитку українського державотворення.

Серед присутніх панувала атмосфера патріотизму, єдності, духовної цілісності.

Директор Іваницького СБК     Любов Тютюнник