Відбулась п’ятдесят перша сесія селищної ради

Дата: 03.07.2019 15:21

Сьогодні депутати Недригайлівської селищної ради зібралися на п’ятдесят першу сесію Недригайлівської селищної ради сьомого скликання. Всього до проєкту порядку денного було включено два питання. Оскільки питання потребували детального обговорення, то селищний голова Ігор Остапчук запропонував спочатку провести спільне засідання постійних комісій селищної ради. Депутати підтримали пропозицію селищного голови та активно попрацювали на спільному засіданні  комісій під головуванням Юрія Яценка – голови постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва та екології.

Після відкриття пленарного засідання, затвердження порядку денного та регламенту роботи депутати перейшли до розгляду питань.

У процесі роботи одноголосно було затверджено протокол про результати електронного аукціону по приватизації об’єкта комунальної власності Недригайлівської селищної ради в смт Недригайлів по вул. Незалежності, 1а, більшістю голосів прийнято рішення «Про передачу в оренду ТОВ «Діамант-Агро» неуспадкованих земельних ділянок, розташованих на території Іваницького старостинського округу».

На цьому Ігор Остапчук закрив пленарне  засідання  п’ятдесят першої сесії.

Відповідно до чинного законодавства результати поіменного голосування розміщені на офіційному вебсайті Недригайлівської селищної ради.