Хоружівці взяли участь у святі Купала

Дата: 09.07.2019 16:56

Хоружівський старостинський округ,  як завжди, був у центрі подій під час підготовки та проведення свята Купала у селищі Недригайлів. Представники старостату взяли участь у всіх конкурсах, які проводилися у рамках святкування. У козацький забавах змагалися колоритні козаки в національних костюмах Мірошниченко Віктор та Жмака Роман.

У конкурсі бджолярів Хоружівка презентувала медову продукцію, а гостинні Хоружівські дівчата пригощали учасників свята та гостей напоями з меду : медовухою, квасом, гарячим та холодним чаєм з трав, всі бажаючі мали можливість  посмакувати малосольними огірочками з медом та яблуками. Хоружівське відділення Сумського центру профтехосвіти СЗУ презентувало виставково-рекламний матеріал по бджільництву, адже по цьому напрямку у центрі проходить навчання для наших жителів, хто бажає опанувати цей непростий напрямок роботи у сфері сільського господарства. Консультації для зацікавлених осіб проводив професійний бджоляр Денисенко А.Є. У результаті голосування Хоружівський старостинський округ посів почесне 1 місце. До конкурсу курінних містечок хоружівців ретельно готувалися. Перед входом була розгорнута виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва наших майстринь. На столі красувалися українські національні страви, а також гумористичні композиції з їжі, чим щедро пригощали гостей.  У цьому огляді - конкурсі  вибороли також 1 місце. У ярмарковому балагані Хоружівські учасники відрізнялися яскравими костюмами, адже Роксолана, турецький султан та гарем відвідали українську рідню. Разом з усіма присутніми на святі ми насолодилися видовищним феєрверком. За допомогу у підвозі людей та за спонсорську допомогу дякуємо дирекцію ТОВ АФ «Хоружівка».

В.о. старости Ольга Гордієнко