У селі Іваниця відбулися загальні збори пайовиків

Дата: 10.07.2019 16:53

10 липня у селі Іваниця відбулися загальні збори власників земельних паїв ТОВ «Урожайна країна». Збори відбулися за участю керівництва –ТОВ «Урожайна країна» директора Олександра Долгих та ін., Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука, в.о. старости Іваницького старостинського округу Сергія Олійника, депутатів Недригайлівської селищної ради Віктора Лимана, Анатолія Авраменка, жителів Іваницького старостинського округу.

Під час зборів, які тривали майже 3 години, були обговорені питання співпраці з ТОВ «Урожайна країна», діяльності товариства на території старостинського округу, працевлаштування місцевих жителів, інші питання життєзабезпечення старостинського округу. Також на зборах виступив Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук, який проінформував присутніх про проблемні питання фінансування ФАПів на території округу, подякував в.о. старости Іваницького старостинського округу Сергію Олійнику, працівникам галузі культури за активну роботу у напрямку розвитку галузі культури.