Село, моє рідне село

Дата: 15.07.2019 13:52

12 липня,   у  велике   свято  День Святих апостолів Петра і Павла,  Маршалівська  громада  святкувала  день  села. Розпочалось  святкування  із  виставки  декоративно – ужиткового  мистецтва «Майстрині  вишивки», де  на  огляд  присутніх  свої  роботи виставили  майстрині  села  та фотоконкурсу «Улюблені  краєвиди села». Продовжилось  свято  урочистою  частиною  та  святковим  концертом  за  участю  аматорського  вокального  жіночого  ансамблю  сільського  будинку  культури  та запрошених  солістів – вокалістів.

Зі  святом    маршалівців  вітали в.о.старости Маршалівського старостинського округу Валентина Дяченко, заступник   Недригайлівського селищного  голови   з питань діяльності виконавчих органів ради Валентин  Акімов, який нагородив  двох  жителів  села  грамотами  та  цінними  подарункам, керуючий  філією  Маршали  ТОВ « Агро-Поліс»   Микола Дробілко , в.о. директора  КЗ «Недригайлівський  центр  культури  і  дозвілля Недригайлівської селищної ради»  Марина  Булава.

Із сцени будинку  культури  лунали  чудові  пісні  про село, рідний  край, жартівливі  пісні  та  гуморески.

В.о.старости  Валентина Дяченко  відзначила  багатьох  жителів  села  у  номінаціях «Найповажніша  людина  села», «Ювіляри», «Іменинники», «Подружні  пари», «Зразкова  садиба». Не  залишились  без  подарунків найактивніші здавачі  молочної  продукції , випускники  середньої  школи  та  випускники  молодших  класів  Маршалівської  школи – філії.

Родзинкою  свята  був  дитячий   конкурс «Маршали  мають  таланти» За чудове  виконання  пісень  в.о. старости  Валентина Дяченко  відзначила  двох учасників  грошовими  винагородами  та  солодощами.

Завдячуючи  чудовій  літній  погоді  село  святкувало. Не  обійшли  увагою  і  наймолодших  жителів, для  них  працювали  батути, гірки,  продавалася солодка  вата.

Ще  більшого  азарту  жителям  додала  безпрограшна  святкова  лотерея, де  розігрувались  продукти  харчування, промтовари,  а  найціннішим  призом   була  мікрохвильова  піч, тут  фортуна  посміхнулась   подружжю   Анатолію та Катерині Рутам.

У  другій  половині  дня  маршалівці  та  гості  знову  поспішали  до  будинку  культури , тому  що  із  концертною  програмою  на  свято  завітали  жіночий  ансамбль «Сусідоньки»  та танцювальний  колектив «Імпульс»  Хоружівського  СБК.  Всі  присутні  бурхливими  оплесками  зустрічали  кожен  номер  їхньої  програми, за що їм велике   спасибі.

Свято  продовжувалось  завдяки  чудовим  господиням  села Світлані Токмань, Ользі Рокитянській, Ользі Руті.  Жителі  та  гості  мали  змогу скоштувати їхню  смачну  кашу  та  пельмені. Виїзну торгівлю шашликами  та  продуктами  харчування  влаштувала підприємець Любов Павленко.

Люди  не  розходились, тому  що  гуляння  перейшло  у  святкову  дискотеку. Пролунав  і  святковий  феєрверк.

Вся  громада  села  вдячна  спонсорам   за  надання  фінансової  допомоги :філії  Маршали   ТОВ « Агро - Поліс» , ПП   Петру Постілу, ПП Людмилі Павленко, ПП Івану Руті, молокозаготівельникам  Буринського   та Роменського  заводів   молочних  продуктів.

Директор Маршалівського СБК – філії Галина Москаленко