Ми, українці, мужній, співочий народ

Дата: 15.07.2019 13:57

Щирою піснею, мудрою козацькою думкою 12 липня в селі Пустовійтівка Роменського району культурно – мистецька спільнота Сумщини вшанувала пам'ять славного полководця, дипломата, благодійника, останнього кошового отамана Запоріжської січі Петра Калнишевського.

В урочистому відкритті обласного фестивалю народної творчості «Дивограй» взяли участь заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха та головний спеціаліст управління культури Сумської обласної державної адміністрації Тетяна Коршак.

З великим духовним піднесенням щороку їдуть вклонитися калнишевій землі та подарувати свій творчий доробок жителям і гостям Роменщини аматори з усієї Сумщини.

Цього року в обласному фестивалі народної творчості «Дивограй» взяли участь учасники художньої самодіяльності Іваницького СБК – аматорський народний вокальний жіночий ансамбль «Оксамит» та солісти Віктор Ломакін та Ніна Кірна. Своїм виступом вони зачарували глядачів, викликаючи позитивні емоції та наповнюючи наші серця гордістю, що ми є Українці – мужній і співочий народ.

Директор Іваницького СБК – філії  Любов Тютюнник