Розпочалось друге коло футбольного чемпіонату

Дата: 16.07.2019 10:45

14 липня розпочалися матчі другого кола відкритого чемпіонату Недригайлівського району з футболу 2019 року. Команда ФК «Коровинці» на своєму полі поступилася команді ФК «Вільшана» з рахунком 2:4, команда ФК «Кулішівка-Хоружівка» вдома зазнала поразки від команди ФК «Космос» (Терни) з рахунком 1:5, а команді ФК «Недригайлів» в гостях у впертій і надзвичайно важкій боротьбі вдалося вибороти перемогу над командою-господарем ФК «Іваниця», рахунок матчу – 1:2. Т

аким чином, на цей час у іграх чемпіонату проглядається два явних лідери, у яких найбільша кількість перемог (по 5) і нічийний рахунок у особистій зустрічі, це команди ФК «Недригайлів» і ФК «Космос» (Терни). Наступні ігри відбудуться 21 липня у Вільшані, де місцеві футболісти прийматимуть команду з Недригайлова, у Тернах, куди на матч прибуде команда коровинчан, і у Кулішівці, де відбудеться матч між місцевою збірною та командою ФК «Іваниця». Початок матчів – о 10:00.

На фото – фрагмент матчу між командами ФК «Іваниця» та ФК «Недригайлів» 14 липня цього року.