Спортивні успіхи недригайлівської збірної

Дата: 22.07.2019 14:55

20 липня у місті Суми відбувся ІІІ етап обласного  культурно-спортивного свята «Краща спортивна громада Сумщини 2019 року» серед збірних команд територіальних громад. Учасники змагалися в настільному тенісі, шахах та шашках. Членам збірної команди Недригайлівської селищної ради вдалося досягти вагомих успіхів в усіх трьох видах змагань. У настільному тенісі серед чоловіків Арістархов Сергій здобув ІІ місце, а серед жінок Колот Людмила посіла ІV місце, командне місце – четверте з дванадцяти команд-учасниць.

У шахах Антон Левчинський зайняв І місце серед чоловіків, а Надія Ковальова серед жінок здобула ІІІ місце, командне місце – перше. Та ще краще виступили недригайлівські шашкісти: і серед чоловіків, і серед жінок вони здобули перші місця. Таким чином, Григорій Пилипенко та Людмила Васильченко впевнено привели свою команду до перемоги. Призери та переможці змагань були нагороджені кубками та грамотами Сумської територіальної організації «Колос».