Депутат Недригайлівської селищної ради отримав Подяку Сумської обласної ради

Дата: 29.07.2019 13:23

У червні місто Чорноморськ Одеської області приймало VІІІ Всеукраїнську спартакіаду серед депутатів різних рівнів. Участь у ній взяли 334 спортсмени із 16 обласних команд-учасниць, які змагалися у 5 видах спорту: футзалі, волейболі, настільному тенісі, шахах та шашках. Сумська збірна показала один із кращих результатів і у підсумку стала другою.

Перед початком пленарного засідання 28 сесії обласної ради, яка відбулася 26 липня очільник обласних обранців Володимир Токар вручив Подяки Сумської обласної ради організаторам, керівникам, учасникам команди Сумщини, які взяли участь у VІІІ Всеукраїнській спартакіаді серед народних депутатів.

Під час змагань депутати Сумщини захопили вболівальників своєю професійною грою. Налаштовані на перемогу, вони її досягли. Тож голова обласної ради Володимир Токар вручив Подяки футболістам: депутату Недригайлівської селищної ради Юрію Сердюку, депутату Попівської сільської ради Конотопського району Олегу Блажку, депутату Свеської селищної ради Ямпільського району Роману Лукашу, депутату Великописарівської районної ради Івану Міронову, депутату Миколаївської сільської ради Сергію Провозіну, голові Краснопільської районної ради Віталію Савоненку.

За активну участь та вагомий особистий внесок у зайняте ІІ загальнокомандне місце у фінальному етапі VIІI Всеукраїнської спартакіади серед депутатів різних рівнів Подякою Сумської обласної ради був удостоєнний тренер збірної команди Сумської області з футзалу, старший викладач кафедри методики та теорії спорту навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка Ігор Кравченко.

Керівником збірної команди депутатів Сумщини на цих змаганнях був суддя міжнародної категорії з волейболу, директор КЗ СОР СОДЮСШІ «Інваспорт» Володимир Босенко.