ГОТУЄМОСЯ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Дата: 14.08.2019 10:01

24 серпня – це не просто День народження держави, це світле свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які з любов’ю творили і плекали українську націю, рідну мову, самостійну державу, мужньо боролися  за її майбутнє.

З нагоди  28-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора, працівники комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека»  спільно з  Недригайлівським  районним  сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області  та Недригайлівським  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для суб’єктів пробації провели  День інформації «Миті історії української незалежності». Ведучі заходу Наталія Заїка та Раїса Швидка розповіли про історію проголошення незалежності України, виникнення Конституції, повідали присутнім про  значення державних символів: герба, прапора, гімну  та презентували книжково – ілюстративну виставку  «Моя країна – Україна».