Лідер читання

Дата: 19.08.2019 14:03

На виконання плану роботи управління культури Сумської обласної державної адміністрації на 2019 рік, з квітня по серпень у бібліотеках для дітей проходив Всеукраїнський конкурс  «Лідер читання». Головна мета конкурсу полягає у стимулюванні до розробки та впровадження у бібліотеках для дітей власних програм популяризації дитячого читання, залученні до участі в них читачів, та розвитку зацікавленості дітей до книги.

В режимі скайп-зустрічі 14 серпня у відділі по роботі з дітьми комунального закладу  «Недригайлівська публічна бібліотека» відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання». Серед 30 конкурсантів із 23 дитячих бібліотек області у конкурсі взяли участь  Василь Дяченко та Віка Садова з с. Іваниця. Учасники в онлайн-режимі членам журі відповідали на питання літературної вікторини,  презентували візитні картки «Лідера читання», буктрейлери і електронні презентації, створені за мотивами своїх улюблених творів.