Недригайлівська селищна рада – переможець турзльоту

Дата: 19.08.2019 16:22

16-18 серпня 2019 року  на території Коровинської сільської ради відбувся відкритий районний туристичний зліт молодіжних команд, в якому взяли участь команди з м. Ромни, м. Буринь,  Коровинської сільської ради, команда медичних працівників «Айболить» та команда Недригайлівської селищної ради «Мамонт».

Кожного дня на учасників чекали різноманітні конкурси: представлення команди «Здрастуй, туристичний зліт 2019! Ми приїхали», конкурс вязання вузлів, де команда «Мамонт» здобула I місце (Фролова Олександра, Криштопа Роман), конкурс розпалювання вогнища, туристична естафета, конкурс нічного орієнтування, туристична вікторина, конкурс на краще оформлення туристичного табору, конкурс на кращу туристичну газету.

Поза заліком відбулися командні змагання з футболу та волейболу, де команда Недригайлівської селищної ради стала беззаперечним лідером.

За підсумками триденної клопіткої та напруженої роботи команда «Мамонт»  розділила перше місце з командою з м.Ромни.

Щиро дякуємо усім за підтримку команди та участь  у туристичному зльоті.