Селищним головою проведено апаратну нараду.

Дата: 19.08.2019 16:32

19 серпня Недригайлівським селищним головою Ігорем Остапчуком проведено  апаратну нараду із начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, старостою, в.о. старост старостинських округів.

Учасники зібрання проінформували селищного голову про виконання доручень, занесених до протоколу попередньої наради. Зокрема, обговорювались питання про недопущення використання працівниками виконавчого апарату селищної ради  забороненого програмного забезпечення, підготовку до нового опалювального сезону, ремонту паливних котелень БДЮТ та КЗ ЦКД та інші.

Також селищним головою було підведено підсумки проведення Дня села Віхове, участі команд громади в районному туристичному зльоті та першості району з футболу.

Далі керівник громади звернув увагу присутніх на виконання заходів згідно розпорядження селищного голови «Про підготовку та відзначення 28-ї річниці незалежності України» від 05.08.2019.

Крім цього, на поточному тижні заплановано продовжити роботу з благоустрою населених пунктів, заміну ламп в мережі вуличного освітлення громади, підготовка до нового навчального року в закладах освіти .