Відзначили День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2019 10:22

23 серпня у центральному сквері селища Недригайлів біля пам’ятника останньому кошовому отаману Запорозької Січі  Петру Калнишевському відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України, які стали уже традиційними для жителів Недригайлівської громади. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Недригайлівської райдержадміністрації Сергій Панченко, про історію свята говорила вчитель Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ст. (опорний заклад)  Людмила Гордієнко, виступили учні місцевої школи. Святковості додали виступ духового оркестру Недригайлівської селищної ради «Mamont Bend», урочисте підняття головного прапора селища.

На цьому заходи не закінчилися. До свята бібліотечні, клубні заклади селищної ради підготували тематичні вечори, інформаційні години, книжкові колажі, виставки, вікторини.