Заходи до Дня Незалежності України в Хоружівці

Дата: 27.08.2019 08:49

Кожного року 24 серпня вся країна відзначає День Незалежності України. І в цьому році  в Хоружівському старостинському окрузі були проведені  масові заходи до  свята.  24 серпня о 9.00 в Хоружівському храмі відбувся молебень за Україну, який відслужив отець Сергій. Після спільної молитви всі присутні перейшли до пам’ятного знаку розвіднику армії Української Народної  Республіки  Івану Литвиненку, який боровся за незалежність України, де пройшов мітинг «У сяйві слави і добра квітуй, моя Вкраїно рідна». На мітинзі виступила виконуюча обов’язки  старости Хоружівського старостинського округу Ольга Гордієнко,  яка говорила про значимість свята для кожного українця. Після мітингу відбулося покладення квітів до пам’ятного знаку.