Мітинг до Дня Незалежності України у Кулішівці

Дата: 27.08.2019 09:55

Є дата, яка виражає дух народу, символізує його славне минуле, сьогодення і майбутнє - День Незалежності України. Це день, коли ми відчуваємо, що горді за нашу країну, що нас багато та ми незламні, не дивлячись на будь-які перешкоди.

Так, 23 серпня в Кулішівському старостинському окрузі відбувся мітинг, присвячений 28-й річниці Незалежності України. З вітальними словами до присутніх звернувся староста Кулішівського старостинського округу Юрій Короткий, який побажав миру,злагоди, терпіння та віри у краще майбутнє нашої України - неньки.

ёФото без опису

Завідувач Кулішівським сільський клубом Віктор Бреус