День Села у Кулішівці

Дата: 27.08.2019 10:00

25 серпня традиційно Кулішівка відзначала День Села. В цей день зібралося багато люду, були присутні місцеві жителі та гості свята. Розпочалися заходи зранку футбольним матчем між командами ФК «Хоружівка-Кулішівка» - ФК «Олімпік». З 12.00 працювали дитячі атракціони, які були безкоштовними для діток завдяки фінансовій підтримці керівництва ТОВ «Діамант - Агро». О 15.00 біля каплички в с. Кулішівка настоятель Свято – Митрофанівського храму отець Андрій провів богослужіння, під час якого присутні  молитвою пом’янули загиблого в зоні АТО земляка Сергія Грибеника.

О  15.30, перед початком святкової програми, чудовою грою жителів села привітав духовий оркестр Недригайлівської селищної ради  «Mamond Band». А о 16.00 розпочався урочистий концерт «Душі криниця», який подарував ансамбль пісні «Сяйво»  з м. Суми.

З вітальною промовою до громади звернулися тимчасово виконуючий обов’язки  Недригайлівського селищного голови Валентин Акімов,  керівник апарату Недригайлівської райдержадмінстрації Олександр Неменко, заступник керівника ВП Кулішівка ТОВ «Діамант - Агро» Віктор Лиман, староста Кулішівського старостинського округу Юрій Короткий, які висловили щиру подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток, добробут та благоустрій. Грамотами, подяками та цінними подарунками були нагороджені найактивніші жителі сіл, пайовики, працівники сільського господарства.

Після закінчення урочистого концерту жителі та гості свята мали змогу скуштувати святковий куліш. Продовжилася святкова програма чудовою дискотекою. На завершення святкового дійства у небі засяяв святковий феєрверк – подарунок Недригайлівського  селищного голови Ігоря Остапчука.

Завдяки спонсорам свята -  керівництву ТОВ «Діамант - Агро», приватним підприємцям Вініченку В.М., Єні В.І., Полулях В.В., День Села був феєричним та яскравим.

Староста Кулішівського старостинського округу Юрій Короткий